נגישות

אנו בבי.ג'י. טכנולוגיות מחויבים לקיים את כל דרישות החוק והתקנות הנוגעות לאיכות הסביבה, ומאמינים כי יש לנקוט בגישה סביבתית הדוגלת בהפחתת השימוש בגורמים מזהמים בכל תהליכי הייצור, לכן אנו משקיעים משאבים רבים בשיפור התהליכים במפעל על מנת לצמצם ככל שניתן את הנזק לסביבה.

כך למשל, השקענו בהתקנתו והפעלתו של מתקן מתקדם לסחרור שפכים המפחית באופן משמעותי את הזרמת השפכים לסביבה וחוסך מים ואנרגיה רבים.

אנו עושים כל מאמץ להשתמש ככל הניתן במוצרים ידידותיים לסביבה ומרבית מוצרינו מבוססים על מים.

איכות הסביבה - גבעות.קצת על האריזות של מוצרי בי.ג'י:


אנו משתמשים בחומר גלם ממוחזר ומייצרים אריזות בצבע שחור. קו האריזות החדש של בי.ג'י. טכנולוגיות משלב בתוכו בין היתר 2 תכונות ייחודיות המהוות ערך מוסף מבחינת אופי המוצר והתרומה לאיכות הסביבה.

ראשית, האריזות מיוצרות מפוליפרופילן (polypropylene) שהנו תזקיק נפט. הצבע השחור שנבחר ללוות את קו המוצרים החדש מקיים את העובדה שיצור האריזות בגוון שכזה מאפשר להשתמש בחומר גלם ממוחזר (PP-5) ובכך להפחית השימוש בחומר גלם בתולי ואת צריכת הגלם = נפט. הפחת שבעבר נגרס והועבר לשימוש מוצרים נחותים משמש כעת ליצור האריזה המקורית שעבורה הופק חומר הגלם תוך ניצול מקסימאלי של משאבי היצור.

שנית, קו האריזות החדש מתאפיין בין היתר בהתוויות תוויות בשיטת ה IML (יציקת האריזה ביחד עם התווית). תוויות אלה, להבדיל ממדבקות הנייר הנפוצות, מיוצרות מ PP בזהה לדליי הפלסטיק ובכך הופך את האריזה להומוגנית, 100%PP.

לכשהאריזה תעבור למחזור בתום השימוש, תאגיד המחזור יקבל תוצר שהנו 100% PP במקום תערובת של שבבי פלסטיק ונייר (מדבקת ששימשו בעבר לעיצוב האריזה). מחזור תערובת זו כמעט ואינו אפשרי. במידה וניתן למחזרה אזי צריכת האנרגיה היא כה גבוהה כך שבסופו של דבר הזיהום גדול יותר.

ב-BG BOND חושבים חכם. שחור = ירוק.

enviroment bg 2
ליצירת קשר בנושא איכות הסביבה -תומר: 086874954 או בדוא"ל מטה.

צור קשר

logo bg bond
בי.ג'י. (ישראל) טכנולוגיות בע"מ, קיבוץ בית גוברין, דואר נע לכיש דרום, 79370 //
טלפון: 08-6874236 / דוא”ל: info@b-gtech.com

כל הזכויות שמורות © בי.ג’י. בונד מוצרי גמר
logo ashtrum3